אני וחברה החלטנו להפסיק לקנות חדש וללמוד להשתמש במה שיש. בעיקר מתמקדות בתחום האופנה. תעשיית האופנה היא מהמזהמות ביותר שיש ואנחנו מעודדות קניית ביגוד יד שניה, מארגנות מסיבות החלפה, מוסרות למי שצריך ומגלגלות את הקיים. יש פה חיסכון אדיר של משאבים ואנרגיה סביבתית. כמובן שמעלות המון לרשתות החברתיות במטרה לעודד את העוקבות והעוקבים לעסוק גם הם. יש לזה השפעה עצומה עד כה.
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם עד כה, מאות נשים וגברים נחשפו לרעיון והתחילו ליישם, רבים מארגנים בעצמם מסיבות החלפה, מסייעים לנו באיסופים, משתמשים בעצמם בקיים. נסחכו מאות ואלפי טונות של חומרי גלם מזהמים, מים, כותנה ועוד.
החזון ומדדי הצלחה המשך קיום הרעיון, עידוד מסיבות החלפה נוספות, מיסוד הפרוייקט, ניהול שלו בתור ארגון מסודר כי כרגע מתבצע כתחביב.
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com