מתוך קבוצת פייסבוק פעילה, בלוג והרצאות, סדנאות וקורסים לקהל הרחב ולצוותי חינוך, אני פועלת להרחיב את ההכרה בהטיות מגדריות, את הנזק שהן גורמות לילדות והילדים שלנו בהתפתחות שלהם ושלהן, ואת ההשפעה של כך על כלל החברה. בקרוב יצא ספר שלי לאור שעוסק בדיוק בנוש הזה – הורות וחינוך מודעי מגדר – מה זה ומה עושים עם זה. הפניה היא לקהל הרחב, שרחוק, בד"כ, מהמרחבים הפמיניסטים המוכרים, לא נחשף למידע ובדכ גם לא מבין מה הבעיה בכלל.
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם הקמה של עוד ועוד ועדות מגדר בבתי ספר, הורים שפועלים בקידום שוויון מגדרי בקהילה שלהם, מורות שמעדכנות פדגוגיה. קשה למדוד מספרית, אבל יכולה לומר שאת הסדנא שלי של איך הורים יכולים לקדם מודעות מגדרית במערכת החינוך, שמעו קרוב למאה הורים ממקומות שונים בארץ. יש קבוצת ואטסאפ להתיעצות ושיתוף מידע. כל הורה שכזה (אבות ואמהות) מביא את הבשורה לעוד מרחב, ובעצם הדיבור על כך והצפת הבעיה, מגדיל את הסיכוי לתיקון.
החזון ומדדי הצלחה החזון שלי שכל ההורים יקראו וילמדו על ההשפעות של המגדר על הבנות והבנים שלנו. שלפחות יכירו את המושגים ויפקחו עיניים לגבי הנזק. אידיאלית, מורות ומורים יחוייבו לקחת קורס בחינוך מודע מגדר (לא רק קורס במגדר אלא ממש פרקטיקה בכיתה) ושבכל בית ספר יהיה תפקיד של רכז.ת מגדר שתוודא יישום של גישה מודעת מגדר בבית הספר.
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com