נשים המעוניינות להגיש תביעה לרשלנות רפואית, נדרשות לצרף לתביעה חוות דעת של רופא מומחה, שעלותה אלפי שקלים.להוצאות אלו מתלוות עלויות עורכי דין, הפקת מסמכים רפואיים ועוד.. נוצר מצב שאישה בבואה לתבוע, מהססת בשל שיקולים כלכליים האם חהתחיל את התהליך. חלק מהנשים מחליטות לא להגיש תביעה. קרן דורות בהנהלת בלוריה דיין, נותנת מענה ומממנת עלויות חוות דעת רפואיות.
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם נשים המעוניינות להגיש תביעה לרשלנות רפואית, נדרשות לצרף לתביעה חוות דעת של רופא מומחה, שעלותה אלפי שקלים.להוצאות אלו מתלוות לעלויות עורכי דין, הפקת מסמכים רפואיים ועוד.. נוצר מצב שאישה בבואה לתבוע, מהססת בשל שיקולים כלכליים האם חהתחיל את התהליך. חלק מהנשים מחליטות לא להגיש תביעה. קרן דורות בהנהלת בלוריה דיין, נותנת מענה ומממנת עלויות חוות דעת רפואיות.
החזון ומדדי הצלחה הקרן הצליחה לגייס 3,000,000 שח' מחצית מהסכום מיועד למימון תביעות רשלנות המוגשות ע'י נשים. החזון: כל אישה/ עו"ד תוכל להגיש תביעה ללא שיקולים כלכליים.
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com