״המכללה״ פועלת לשיקום תעסוקתי עבור נשים המבקשות לצאת ממצבי זנות ואלימות באמצעות הכשרות מקצועיות במגוון תחומים וליווי תעסוקתי. ההכשרות מותאמות לנשים שיצאו מפוסט טראומה ומספקות כלים לרכישת מיומנות רכות וחברתיות שיסייעו להן להשתלב בעבודה בה הן בוחרות. במהלך כמעט שש שנות הפעילות שלנו, הפעלנו 131 קורסים ללמעלה ממאתיים נשים. בנוסף ללימודים פועלת ב״המכללה״ מחלקת השמה שמעניקה שירותים לפי צרכיהן הפרטניים של כל אשה שמוכנה להשתלב בעבודה: כתיבת קורות חיים, חיפוש עבודה, ליווי לראיונות ועוד. ״המכללה״ הוקמה לאחר תחקיר שטח מעמיק עם גורמים טיפוליים ואקטיביסטיים שהעלה כי אין מענה מספק לצורך זה לעומת הביקוש הקיים.