כותרת הפעילות: קורסים בתכנים אקדמיים לילדות וילדים, בדגש על מודעות וחיזוק יכולות, דמויות לחיקוי בתכנים פותחי אופקים ועתיד
חשיפת ילדות וילדים בכל הארץ לתכנים אקדמיים בקורסים ברפואה, בפסיכולוגיה, בכלכלה, במשפטים ועוד, על ידי מרצות ומרצים מומחים בתחומם בעלי שיעור קומה שיהיו דמות לחיקוי תוך כדי למידת התכנים פותחי האופקים .
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם הילדות והילדים שנחשפים לראשונה לנשות ואנשי מקצוע כמו רופאות- ים, שופטות- ים וכו׳ , בנסיבות טובות של למידה, כמהים למפגשים ומספרים איך זה מייצר להם חלומות ושאיפות להיות בדיוק כמו המרצות.ים שלהם. זה מרגש ברמותתתת!!! והלוואי ונגיע לכל ילדה וילד בישראל. ובעולם.
החזון ומדדי הצלחה 1. להגיע לכל ילדה וילד בישראל.2. לאחר מכן להתחיל פעילות במספר מדינות עולם שלישי.3. ולהתרחב להגיע לכמה שיותר ילדות וילדים בעולם כולו.
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com