מאבק משותף בין מגזרי בקרב תושבים פעילי זבל בשכונות שונות בעיר למען העלאת ירושלים במדד הניקיון. עד לפני 3 שנים ירושלים היתה מדורגת אחרונה ובתחתית מדד הניקיון של הערים בישראל. התארגנו יחד יהודים, ערבים, דתיים וחילונים נשים ודברים לקיום פעילות ציבורית ופוליטית, סיורים, הרצאות, כנסים משותפים עם עובדי העיריה, העלאת מודעות בקרב תושבים, יום ה-106 לדיווח על מפגעים ועוד יוזמות רבות.
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם החלטת העיריה הנבחרת לקביעת יעד עירוני לניקיון העיר – הסטת והקצבת משאבים, תעדוף אגפי, עידוד יוזמות ועוד.כיום 3 שנים לאחר תחילת המאבק, העיר יחסית נקייה יותר – כחלק מהיעד יש כיום פינוי במוצ"ש, תגבור פחים, הקצאת עובדי קבלן לטיאוט רחובות, ניקיון שטחים פרטים פתוחים (שפ"פים), צמצום בזבוז ועידוד מצילי מזון ופרוייקטים שונים בתחום הסביבה.
החזון ומדדי הצלחה החזון הוא שירושלים תוביל במדד ניקיון הערים בישראל כראוי לעיר הבירה ולעיר הקדושה לשלושת הדתות אשר מהווה עוגן תיירותי בישראל.500 תושבים פעילים ממגזרים שוניםהעלאת מודעות של כלל תושבי העיר לנושא הניקיוןתגבור אכיפת גללי כלבים ומתן קנסות למזהמים
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com