בחירת נערים מתאימים מבתי ספר תיכוניים מסביבה מסוימת (חילונים, חרדים, דתיים תושבי השטחים, מוסלמים, נוצרים, דרוזים), אשר יעברו בבתי ספר תיכוניים בסביבה שונה ויציגו את עולמם.המטרה היא שנוער בסביבה הומוגנית יחשף לעולמם של נערים בני גילם בעלי עמדות אחרות.
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם התוצאות של פעילות כזו יכולה לשנות את דעתם של הנוער על השונה, שלעיתים נראה מאיים מסיבות של מרחק תרבותי ושפתי.
החזון ומדדי הצלחה אני אנסה להחדיר את הרעיון למערכת החינוך, לבתי הספר, אולי כחלק ממחויבות אישית.הייתי רוצה שלבסוף בכל שנה יבחר נער/ה אחד שירצה בבית ספר שונה בתדירות של פעם בחודש לפחות.
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com