האימפקט החברתי של המיזם
לבנה שיפמן פועלת מזה שנים, ובימים האלה גם מתוך העמותה, להתייעלות ומציאת דרכים אפקטיביות למציאת פתרונות למשבר האקלים, מתוך הבנה שעתיד הדור הבא תלוי רק בנו. האצת התחום של החלבונים האלטרנטיביים מביאה את כולנו להשתמש פחות ופחות בתעשייה של המזון מן החי, מה שיביא לעולם טוב יותר, סביבתי ונקי יותר, הדוגל בצדק לא רק כלפי בני האדם אלא גם כלפי בעלי החיים. בנוסף, פתרונות של מזון בר קיימא יסייעו להשגת יעדי האו"ם באשר לביטחון התזונתי. היום ברור כי משאבי כדור הארץ לא יאפשרו האכלת כ-10 מיליארד בני אדם בעוד 30 שנה, ללא מהפכה טכנולוגית בתחום המזון, ורק האצת התחום תסייע לכך שגם הדורות הבאים יזכו לחיות בעולם בו יש מספיק מזון, בריא ואיכותי, חמלתי וסביבתי, לכולם.האקסלרטור של העמותה יקדם ויטפח חדשנות במזון העתיד. העמותה אינה נוגסת מהאקוויטי של החברות המשתתפות באקסלרטור.
החזון ומדדי הצלחה
החזון שלי הוא לחיות בעולם בו המזון שלנו עשה את דרכו לצלחת בדרך בת קיימא, עולם בו החלבונים אלטרנטיביים שאנו צורכים אינם כרוכים בפגיעה במשאבי הטבע ובבעלי החיים.היעד העיקרי הוא לקדם חברות – לפחות חברה אחת משמעותית ופורצת דרך, שמהווה Game Changer בתעשיית המזון המקיים – בכל מחזור של אקסלרטור שהעמותה מובילה.