מזה שנתיים אני עובדת על המיזם שלי שמהותו מציאת פתרון לשאריות פסולת הטקסטיל התעשייתי, אשר נותרים כחלק מהליך הייצור של הבגדים במפעלים הרבים בעולם ואשר לבסוף מוטמנים באדמה וכידוע אינם מתכלים.שאריות פסולת אלו מהוות כ – 19,000,000 מיליון טון בשנה ומורכבות בין היתר ממאשבי טבע אדירים, אשר הגידול שלהם דורש כמויות אדירות של מים מדי שנה ושטחי אדמה אדירים.
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם פתרון לשאריות פסולת הטקסטיל אשר נטמנות באדמה מדי שנה.
החזון ומדדי הצלחה החזון הוא להתאגד כחברה בקרוב, לגייס כסף ולהעמיק את המחקר לשם שיפור ודיוק המוצר.בהמשך להגיע ללקוחות ושווקים בעולם, שהם קהל היעד העיקרי
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com