כותרת הפעילות: החלמה ממערכות יחסים עם נרקסיסטים באמצעות הומור
סדנת סטנדאפ שבה מעבדות באמצעות הומור וכלים מעולמות הסטנדאפ מערכות יחסים עם נרקסיסטים והחלמה מגזלייטינג בזוגיות, חברות, עבודה ויחסים במשפחה.
איזור פעילות: לא נבחר
האימפקט החברתי של המיזם העלאת המודעות לגזלייטינג ולזיהוי של מאפיינים נרקסיסטים באדם העומד מולנו, שחרור מתחושת האשמה העצמית ולקיחה מחודשת של הכוח הטמון בנו באמצעות הכלי המדהים ביותר – הומור.
החזון ומדדי הצלחה להגיע לכמה שיותר נשים שעדיין משלמות מחיר על מערכות יחסים שניהלו עם נרקסיסטים ונושאות בלבן אשמה. בנות להורים נרקסיסטים, בנות זוג, אחיות, חברות ועובדות. הצלחה מבחינתי תהיה לקיים 2-3 סדנאות בשבוע (כל סדנה נמשכת שלושה וחצי חודשים), עם עשר משתתפות. כלומר 30 בוגרות מדי רבעון. ההצלחה האמיתית תהיה לראות אותן עולות בסוף התהליך עם קטע סטנדאפ שעוסק בטראומה שלהן. צוחקות עליה, משתחררות ממנה ומקבלות את הכוח שלהן בחזרה.
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com