כותרת הפעילות: ארכיון כל הנשים הגדולות בכדורסל הישראלי- תיעוד וקיטלוג
ריכוז וכתיבה של היסטורית כדורסל נשים על פני הדורות מאז הקמת המדינה. פרוייקט היסטורי של אישה אחת. ענת דרייגור שהיתה ספורטאית השנה וקפטן נבחרת ישראל בכדורסל שנים רבות, לקחה על עצמה לבנות היכל תהילה לכדורסלניות הישראליות ואוספת באדיקות חומרים היסטוריים ומתעדת אותםן.
איזור פעילות: ארצי
האימפקט החברתי של המיזם הכנסת נשים להיסטוריה הכתובה ו מתועדת הוא מעשה פמיניסטי חשוב ממדרגה ראשונה. תחומי שלמים נעדרים מתיעוד עשייתן של נשים. הדורות הולכים ובאים, העיתונות הכתובה מתפוררת. מפעל ארכיבאות שכזה הוא חשוב מעין כמוהו. חלק מהנשים הענקיות הללו עדיין ביננו. פרוייקט התיעוד של עשייתן הוא מרגש והיסטורי.
החזון ומדדי הצלחה החזון הוא של ענת דרייגור
פרוייקט מרהיב של אישה אחת עקשנית ומסורה.
החזון הוא שהיכל התהילה יכיל את כל נשות הכדורסל ששיחקו ברגעים הגדולים והקטנים של הספורט מיום הקמת המדינה.
השפעה מגדרית להחזיר את הנשים להיסטוריה
השפעה על נשים בפריפריה חברתית או בפריפריה גאוגרפית משפיעה על כולםן
האם המיזם משפיע על דור העתיד – ילדות ונערות? עם שאין לו היסטוריה אין לו עתיד. ילדות וילדים בישראל חייבים לראות שנשים היו כאן תמיד. ועשו היסטוריה לא פחות מגברים
ברגעים אלו נשלח אליך לנייד קוד,
אנא הזיני אותו כאן:
לא קבלת SMS? שלחי שוב
ההצבעות לסבב 2023 הסתיימו.
המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולא ניתן לערוך אותם עד להודעה חדשה.
במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: Missfix@iwn.org.il
ההגשות לקול קוראת 2023 נסגרו, המיזמים מועברים בימים אלו לצוות השיפוט ולכן לא ניתן לערוך אותם. במקרים דחופים אנא פנו אלינו ל: info@missfixtheuniverse.com